Akce

MODERNIZACE PRODEJNY !! ZAVŘENO

MODERNIZACE PRODEJNY !! ZAVŘENO

Chtěli bychom všem našim věrným zákazníků oznámit, že prodejna ŘEZNICTVÍ-UZENÁŘSTVÍ Jiří OTTIS v Nýřanech projde od pátku 17.2. do pondělka 6.3.2023 předem avizovanou rekonstrukcí a modernizací, a proto bude po dobu těchto dní UZAVŘENA. Děkujeme moc za pochopení a vaši trpělivost. BUDEME SE NA VÁS TĚŠIT V NOVÉM, OD ÚTERKA 7.3.2023. Věříme, že se vše stačí včas zvládnout k naší a hlavně vaší budoucí spokojenosti.

MOC DĚKUJEME :-)

MOC DĚKUJEME :-)

Moc si vážíme toho, že naše prodejna byla webovým portálem MAPY.CZ vyhodnocena "5/5" dle recenzí našich zákazníků pro rok 2022. Je to pro nás velmi povzbuzující a hlavně zavazující do další práce. DĚKUJEME!!

TALIÁNY od Ottise !!

TALIÁNY od Ottise !!

„TALIÁN“, staročeská specialita, někde také nazývaný „uggovka“ (užovka) doporučujeme ohřívat jako párek v teplé vodě asi 20 minut. Nejlepší přílohou je čerstvý křen a hořčice. VĚŘÍME, ŽĚ SI VYCHUTNÁTE NAŠI SEZÓNNÍ SPECIALITKU ??

KRÁSNÉ VÁNOCE !!

KRÁSNÉ VÁNOCE !!

Rok 2021 se pomalu blíží ke svému konci a Řeznictví - Uzenářství Jiří Ottis chce popřát všem svým zákazníkům a zaměstnancům krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2022. ??

Děkujeme za vaši neutuchající přízeň a podporu v uplynulém roce.

ŠUP S NIMI NA PRODEJNU

ŠUP S NIMI NA PRODEJNU

Náš TOP mezi klobásami, NÝŘANSKÉ KLOBÁSY, poctivě vyrobené dle rodinné receptury mého dědečka.